Doporučení k Parlamentní výměně zkušeností 2020

Vzhledem k aktuální situaci se šířením nového typu koronaviru v České republice jsme se rozhodli pořádat Parlamentní výměnu zkušeností online. Věříme, že i tato forma bude pro vás přínosná. Aby se nám všem pracovalo lépe, je potřeba se držet následujících kroků. 

 

  • PVZ bude probíhat na platformě Microsoft Teams. Doporučujeme ji použít na počítači v prohlížeči Google Chrome nebo Edge, případně si nainstalovat aplikaci pro PC nebo Mac, kterou můžete stáhnout zde. Na mobilním zařízení je potřeba použít přímo aplikaci, která je ke stažení z App Store nebo Google Play
 
  • K workshopu se připojíte i z mobilních zařízení. Počítejte s tím, že prezentující mají k workshopům připravené prezentace, které na mobilním telefonu, nebo na malém tabletu, nemusí být dobře vidět.
 
  • Nemusíte mít založený svůj účet Microsoft. Do aplikace se dostanete pomocí odkazu pro hosty, který dostanete emailem nejpozději den před zahájením.
 
  • Pokud již používáte školní účet Microsoft i Microsoft Teams, je i tak potřeba použít odkaz pro schůzku. V aplikaci Microsoft Teams můžete zůstat přihlášení se svým školním účtem Microsoft.
 
  • Platforma Microsoft Teams vyžaduje internetové připojení o rychlosti alespoň 8 Mb/s za předpokladu, že ho využíváte sami. Pokud nemáte tak kvalitní připojení, zkuste požádat zbytek rodiny, zda by se během workshopů odpojili. Pokud si nejste jistí, jakou rychlost internetového připojení využíváte, použijte nástroj Speedtest.  
 
  • Rádi Vás uvidíme. :-) Při workshop můžete mít zapnutou kameru. Do schůzky vždy vstupujte se ztlumeným mikrofonem, aby nevznikala ozvěna a abychom se vzájemně nerušili. Pokud se budete chtít prezentujícího na cokoliv zeptat, nebojte si mikrofon opět zapnout a položit svou otázku. Poté však mikrofon, prosím, opět ztlumte. 

Máte další otázky ohledně Parlamentní výměny zkušeností? Napište nám na npdm@participace.cz.                                            

Kontakt

Národní parlament dětí a mládeže Senovážné náměstí 24, Praha 1, 110 00 +420 721 463 078
Bankovní účet : 2800373728/2010
Fio Banka
npdm@participace.cz / predseda@participace.cz / votavova@participace.cz
To Top